ГРУПА МАНДРІВНИКІВ ВІД ТУРОПЕРАТОРА «РІДНА UA» ВІДВІДАЛИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ»

30.09.2023 admin НовиниРекреація

У суботу, 30 вересня, по туристичному маршруті «ТРИНІГ», Національного природного парку «Північне Поділля», здійснили краєзнавчо-рекреаційну мандрівку туристи, зорганізовані львівським туроператором «Рідна UA».

Під час мандрівки працівники відділу рекреації ознайомили туристів із цікавими та мальовничими об’єктами, які стрічаються упродовж туристичного шляху. Зокрема мандрівники мали нагоду побачити як елегантно зростає у лісі така рослина як плющ звичайний, дізнатися про його ботанічні особливості та послухати легенди про неї, що відображені у давньогрецькій міфології.

На наступні зупинці львівські мандрівники оглянули унікальне лісове джерело, що б’є на поверхню прохолодною кришталево-чистою водицею, і яке є одним із витоків річки Стир.

Також туристи побачили залишки військових бліндажів періоду Другої світової війни та дізналися багато цікавого про воєнні події у цій місцевості.
На інших зупинках інтерпретатори природи відділу рекреації НПП «Північне Поділля» розповіли мандрівникам про тваринне розмаїття цієї природоохоронної території та ознайомили усіх із ботанічним розмаїттям лісового масиву. Мандрівника сподобалося притулятися до багатолітніх буків та обнімати їх.

Однак найбільше та неповторне задоволення мандрівники отримали від споглядання мільйонлітніх мегалітів всіляких фантастично-химерних форм періоду Сарматського моря, які, наче закам’янілі стражі стоять на одній із вершин природоохоронної території, яка називається комплексна геологічно-ботанічна пам’ятка природи «Триніг». Серед таких мегалітів особливу увагу львівських туристів привернули закам’янілі останці із назвами «Триніг» та «Лежачий пес». А ще неабияку зацікавленість у мандрівників викликала печера-грот, що є погребальним місцем наших пращурів-язичників.

Уже, коли сутінки накривали ліс, сповнені приємних вражень та наснаги від спілкування із живою природою, львівські мандрівники подалися додому, пообіцявши повернутися сюди ще раз весняною порою.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест