В НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» РОЗПОЧАВСЯ СЕЗОН ВЕСНЯНИХ МАНДРІВОК ТУРИСТИЧНИЙ ШЛЯХАМИ ВОРОНЯЦЬКОГО ГОРБОГІР’Я

05.03.2023 admin НовиниРекреаціяРекреація

У неділю, 5 березня, працівники відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля» провели для дорослих та юних туристів від Червоноградського клубу спортивного туризму «За Обрій», серед яких було багато школярів – пластунів станиці «Червоноград» національної скаутської організації України, першу сезонну мандрівку весни 2023. Мандрівка відбулася на окремій ділянці триденного екологічно-пізнавального туристичного маршруту «Від городища до городища через колишні села».

Під час мандрівки туристи побували у весняних букових лісостанах Парку, оглянули ділянку, на якій до Другої світової війни розташовувалося село Дзвінець, пройшли частину Головного європейського вододілу та обстежили витоки річок Західний Буг і В’ятина.

Як зазначив у коментарях керівник туристичної групи Михайло Сідоров, метою цієї недільної мандрівки було дослідити витоки річок, яких розділяє Головний європейський вододіл на басейни Чорного і Балтійського морів. «Дуже цікава ця місцевість, надто складний рельєф як для Вороняцького горбогір’я, укритого крутими ярами. Але ми усе здолали і мету нашої мандрівки виконали. У мандрівці сподобалося усе: і водні джерела, і перші квіти – підсніжники і білоцвіти весняні, й ошатні букові лісостани ще не вкриті листям», – наголосив пан Михайло.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест