В НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

05.04.2019 admin Новини

4 квітня в конференц-залі Департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації відбулась чергова науково-технічна рада. Під час засідання НТР заслухали інформацію про затвердження рішень Бюро НТР НПП «Північне Поділля», погодили кошторис платних послуг щодо екскурсійного обслуговування відвідувачів парку на 2019 рік та ознайомилися зі станом виконання Літопису природи за 2018-ий.
Також присутні були поінформовані про стан та перспективи природоохоронної діяльності НПП «Північне Поділля» та ознайомилися із планом протипожежних заходів.
Окрім того на засіданні науково-технічній ради піднімалося питання про стан підготовки Проекту організації території НПП «Північне Поділля», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об’єктів, з якого доповідав завідувач відділу охорони природних екосистем Інституту екології Карпат НАН України к.б.н, с.н.с. Олександри Кагало.
У засіданні НТР взяли участь науковці Львівського національного університету ім. Івана Франка та Інституту екології Карпат НАН України, працівники Золочівського і Бродівського держлісгоспів, Бродівського дочірнього лісогосподарського підприємства ЛГП «Галсільліс» та працівники НПП «Північне Поділля».

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест