В гостях у золотавої осені

11.10.2019 admin Новини

Гарного погожого осіннього дня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели фотофіксацію мальовничих ділянок в осінньому природному вбранні заповідних територій установи.
Прекрасні фотосвітлини було зроблено на гідрологічному заказнику «Пониківський», де на водному плесо гламурно позували дикі лебеді.
Несказанно красивою, по-осінньому врочисто причепуреною видалась і гора Збараж, що на території комплексної геологічно-ботанічної пам’ятки природи «Триніг», та околиці навколо. Чи не вперше інтерпретатори природи відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» побачили масивний кущ омели на тендітному деревці глоду.
Також мальовничі сюжети природоохоронцям відділу, образно кажучи, представив старий кам’яно-пісковий кар’єр. На унікальних фотосвітлинах зі старого кар’єру можна вивчати геологічну структуру земної кори цієї місцевості – світлі кам’яні пласти у перемішку із чистим піском, вибіленим водами архаїчного Сарматського моря 11-7 млн років тому.
Окрім того, обстежуючи заповідні ділянки НПП «Північне Поділля», працівники відділу рекреації та туризму побували біля пам’ятного хреста, встановленого на честь полеглих воїнів УПА, що знаходиться у буковому лісостані поруч із заповідними територіями установи, та помолилися за душі народних месників, які полягли у листопаді 1946 року в боротьбі із більшовицькими зайдами. До речі, цей пам’ятний хрест, що стоїть поруч із розкопом від колишньої криївки, в якій загинули повстанці, буде внесено до пам’яток пішого триденного маршруту «Туристичні принади Вороняцького горбогі’я».

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест