В ГОСТЯХ У ЗОЛОТАВОЇ ОСЕНІ

29.10.2020 admin НовиниРекреаціяРекреація

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 1-6.jpg

У вівторок, 27 жовтня, дві групи школярів 5-Б та 5-Г класів Бродівської середньої школи №3, відвідали заповідні території комплексної геологічно-ботанічної пам’ятки природи «Триніг» Національного природного парку «Північне Поділля».
Розпочалися школярські відвідини цієї мальовничої пам’ятки природи із невеликої природничо-краєзнавчої мандрівки стежками автентичного букового лісостану, під час якої працівники відділу рекреації НПП «Північне Поділля» ознайомили дітвору із природним багатством рідного краю. Зокрема школярі мали унікальну нагоду оглянути водне джерело із кришталево-чистою студеною водицею, що є одним із витоків річки Стир, почути багато цікавого про лісових мешканців, які водяться у цій місцевості, а також побачити як зростають буки-велетні. Їх школярі охоче обіймали та притулялися щічками до масивних стовбурів дерев, бажаючи набратися від них доброї енергетики та наснаги.
А ще цього дня юні мандрівники оглянули велетенські закам’янілі глиби всіляких химерних форм, зокрема «Триніг» та «Лежачий пес». Інтерпретатори природи відділу рекреації НПП «Північне Поділля» розповіли школярам про їх походження та про архаїчне Сарматське море, із дна якого кілька мільйонів років тому піднялися ці своєрідні мегаліти.
Також неабияку зацікавленість у юних мандрівників викликали оглядини печери-гроту язичницького періоду, що знаходиться поруч із закам’янілими глибами.
Після двогодинної мандрівки, осіннім золотолистим буковим лісостаном, на узліссі комплексної пам’ятки природи «Триніг» усіх чекав смачний куліш, приготовлений на відкритому вогнищі батьками дітей.
У надвечірню пору, досхочу поспілкувавшись із мальовничою природою, з приємними враженнями та з гарним настроєм школярі-п’ятикласники повернулися до свого рідного міста Броди.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест