ВІДРОДЖЕННЯ ЛЕГЕНДИ: ДУБ ЗАПОРІЗЬКИЙ – У НАЦІОНАЛЬНІЙ АКАДЕМІЇ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК!

11.04.2024 admin Новини

За переказами, саме під цим дубом у 1676 році на Хортиці кошовий отаман Іван Сірко з козаками Запорізької Січі писали знаменитого листа турецькому султану.

Тепер його генетичний нащадок зростатиме у Національній академії сухопутних військ, яка не випадково несе ім’я ще одного видатного українського гетьмана – Петра Сагайдачного.
Щиро дякую начальнику управління охорони природних ресурсів Департаменту екології та природних ресурсів Львівська обласна державна адміністрація Андрій Сенюк – за сприяння, Володимиру Баточенку – за активну участь у збереженні живих символів нашого козацького минулого та звитяжного сьогодення.
Дуб Запорізький – не просто частина нашого природного середовища. Це – живий символ нескореності та історії народу України. Маючи понад 700 років, це дерево є свідком багатьох історичних подій та поколінь українців, які під його гілками знаходили притулок, сили та натхнення.
Нехай цей саджанець росте й міцніє, як і наша воля до свободи та незалежності. І нехай кожен курсант та працівник Національної академії сухопутних військ, споглядаючи його, згадує про велич нашої історії та багатства, які ми повинні зберегти для майбутніх поколінь.

Разом – до Перемоги!

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест