Відбулась пізнавальна мандрівка для маленьких туристів

26.09.2019 admin Новини

26 вересня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели для маленьких туристів – школярів 1-Д класу Бродівської середньої школи №3 – екологічно-пізнавальну природничу мандрівку на лоні мальовничої природи.

Під час мандрівки інтерпретатори природи природоохоронної установи навчали маленьких школяриків розпізнавати дерева за їх листям та хвоєю, а також розповідали малечі про сезонні зміни в явища природи тощо.

Маленькі мандрівники мали нагоду побачити як зростає дуб череватий та дуб червоний, модрина та сосна, а також власноруч доторкнутися до гілля туї, назбирати жолудів та попробувати на смак плоди барбарису, що зростає в охайному дендропарку. А ще малеча із захопленням споглядала величенький мурашник та слухала розповіді інтерпретаторів природи про те, яку користь для лісу приросять лісові мурахи.

Після мандрівки, у відпочинковій зоні маленькі туристи частувалися гарячим чаєм, цукерками та печивом.

Мандрівка для туристів-першокласників відбулась в рамках туристичного тижня, який започаткували у понеділок, 23 вересня, працівники відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля».

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест