ВІДБУЛАСЬ МАНДРІВКА ДО КАРСТОВИХ ВОДОЙМ, У ЯКИХ ВОДА – КОЛЬОРУ ЯСКРАВОЇ БІРЮЗИ

18.07.2022 admin НовиниРекреаціяРекреація

 

У неділю, 17 липня, працівники відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля», у рамках співпраці із Львівським туроператором «Відвідай», провели для туристів зі Львова пізнавально-краєзнавчу мандрівку по природоохоронних територіях «Ясенівська-19» і «Ясенівська-20», поруч яких знаходяться унікальні карстові водойми, наповнені водою кольору яскравої бірюзи.
Перед тим, як направитися до карстових водойм, на прохання представників туроператора «Відвідай» працівники НПП «Північне Поділля» спочатку ознайомили мандрівників із географічними особливостями Брідського краю, зокрема побували на території своєрідного оазису «Ражнівські піски», більше відомого на Львівщині як «Бродівська сахара», що масштабно розкинувся поміж заболоченої місцевості в оточенні річок Богаїха і Христинівка.
Тут, на території «Ражнівських пісок» інтерпретатори природи НПП «Північне Поділля» розповіли мандрівникам про особливості еолових рельєфних формувань, про бархани та дюни, які формуються під впливом вітрів.
Після відвідин «Бродівської сахари» група туристів зі Львова здійснила пішу мандрівку по туристичному шляху, що пролягає через природоохоронні території Парку «Ясенівська-19» і «Ясенівська-20», де мали нагоду ознайомитися із рослинним та тваринним різноманіттям цих ділянок, а також скуштувати ягід лісової малини, що щедро нахилила своє гілля до туристичної стежини. Також львівські мандрівники побували біля карстових водойм, назва яких «Сині вікна» й досхочу любувалися унікальним бірюзовим кольором води, якою наповнені ці, образно кажучи, природні резервуари.
А ще цього дня львівські мандрівники, групу яких зорганізував туроператор «Відвідай», оглянули старовинний кам’яний міст австрійського періоду, якого було збудовано у формі арки, так би мовити, «на сухо», тобто – без всіляких цементових чи вапняних розчинів.
У післяобідню пору, залишивши природоохоронні території НПП «Північне Поділля» мандрівники зі Львова продовжили свою мандрівку в бік міста Броди, а потім – до селища Підкамінь.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест