ВІДБУЛАСЬ ВЕЛОМАНДРІВКА ДЛЯ ГІМНАЗИСТІВ БРОДІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

06.06.2019 admin Новини

В рамках співпраці Національного природного парку «Північне Поділля» та Бродівської гімназії ім. Івана Труша, працівники відділу рекреації та туризму природоохоронної установи провели для гімназистів велосипедну мандрівку західними околицями міста Броди. Мандрівка відбулась з нагоди закінчення навчального року.

Під час веломандрівки гімназисти оглянули найвище дерево у Бродах – тополю білу, що зростає побіч дороги, яка веде до ботанічного заказника «Кемпа». На наступній зупинці школярі мали нагоду споглядати унікальну сакральну споруду села Смільне – церкву Святого Миколая.

Проте, неабияку зацікавленість у юних мандрівників викликали оглядини столітнього мосту австрійського періоду, споруди старого костелу та цегельні у селі Сидинівка. А ще гімназисти побували біля бліндажа періоду Першої світової війни та проїхались лісовою дорогою, по якій в австрійській часи пролягала вузькоколійка.

У селі Лагодів юні мандрівники оглянули так званий рейнджерський бліндаж, посмакували холодної водиці зі скважини,що на березі річки Бовдурка та послухали розповіді інтерпретаторів природи відділу рекреації і туризму НПП «Північне Поділля» про водні ресурси західної околиці Брідщини.

У післяобідню пору, щасливі та сповнені наснаги від спілкуванні із живою природою, гімназисти повернулися до Бродів.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест