Відбувся захід в рамках екомарафону «Збережи ялинці життя»

09.12.2019 admin ЕкоосвітаНовини

Нещодавно працівники відділу рекреації та відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели для школярів Золочівської середньої школи №3 та працівників Золочівської центральної районної бібліотеки екологічний захід з виготовлення новорічної ялинкової прикраси. Захід відбувся в рамках марафону «Збережи ялинці життя».

На початку заходу працівники парку розповіли присутнім про значення хвойних дерев в навколишньому середовищі, зокрема про їхню ґрунто- та волого-стримувальну функцію, про фітонциди, які виділяють хвойні тощо. Також учасники заходу мали нагоду послухати про історію прикрашання  ялинок у домівках мешканців. Адже, як зазначили інтерпретатори природи НПП «Північне Поділля» прикрашена ялинка не є атрибутом нового року – а Різдва Христового.

Під час май         стеркласу усі учасники заходу взялися виготовляти іграшкові прикраси для ялинки  із вторинної сировини.

У свою чергу працівники читального залу бібліотеки представили учням альтернативу новорічній ялинці – невелике деревце, виготовлене із сухих гілок. Після майстеркласу деревце було прикрашено іграшками, виготовленими учасниками заходу.

Працівники НПП «Північне Поділля» висловлюють щиру подяку працівникам Золочівської центральної районної бібліотеки за спільну організацію проведеного екозаходу.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест