ВІДБУВСЯ ЕКОЛОГО-МИСТЕЦЬКИЙ ЗАХІД “ПЕРВОЦВІТИ ПРОСЯТЬ ЗАХИСТУ”

02.03.2021 admin ЕкоосвітаНовини

З приходом перших весняних днів з-під снігу пробиваються перші первістки оновленої землі. Первоцвіти – посмішка весни, що милує нас своєю ніжністю, яскравістю барв, тендітністю своїх пелюсток. Їм не страшні ні раптовий сніг, ні люті морози – до примхливої погоди вони прекрасно пристосувались.

Первоцвітами називають низку видів дикорослих рослин, що квітують наприкінці зими та на початку весни: підсніжник, білоцвіт весняний, шафран Гейфелів, проліска дволистна, примули та інші. Хоча деякі досить поширені на нашій території, але загалом вони є рідкісними, знаходяться на межі зникнення і взяті під особливу охорону держави, занесені до Червоної книги України. Тобто, за жодних обставин, збір та торгівля ними заборонені та караються законом.

У перший день весни екоосвітняи НПП “Пінвніче Поділля” завітали у дитячий будинок “Рідний Дім”, що у селі сасів на Золочівщині.

Метою заходу було привернення уваги до проблеми охорони та збереження ранньоквітучих рослин, розвиток почуття відповідального ставлення до природи, формування у підростаючого покоління екологічної культури, природоохоронних навичок.

Під час майстер-класу еко-освітяни НПП «Північне Поділля» навчали школярів виготовляти квіти-крокуси із гофрованого паперу. Для роботи використали папір, дерев’яні шпажки та скоч.

Вкладаючи натхнення та старання у творчу працю, діти зуміли виготовити прекрасні квіти.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест