ВЧИМОСЯ ПОВАЖАТИ ПРИРОДУ

20.08.2022 admin ЕкоосвітаНовини

Працівники НПП «Північне Поділля», вже неодноразово, є активними учасниками літніх дитячих таборів, організованих при церковних парафіях. Протягом тижня, з 8 серпня по 12 серпня 2022 року, у с. Підгірці на парафії Миколи Чернецького та новомучеників УГКЦ, під духовним наставництвом о.Тараса Дзьоби спільно з фахівцем з екоосвіти Тетяною Тишко, тривав духовно-відпочинковий табір «З вірою у серці, з Богом у душі» для місцевої дітвори та дітей ВПО.

Програма табору була різноманітна та насичена заходами християнського, морально- етичного, еколого-освітнього та оздоровчо – відпочинкового спрямування. Юні учасники табору ознайомилися з діяльністю Парку, вивчали біорізноманіття територій Парку, розмовляли про «Рослини- символи України», поринули у «Чарівний світ метеликів», подорожували по екологічній стежці «Дивосвіт Менича», вчилися сортувати сміття, виготовляли вироби з природніх матеріалів та вторинної сировини своїми руками, із захопленням переглянули “екологічний” мультфільм “Lorex”. Долучилася дітвора до створення малюнків та оберегів для воїнів -захисників.

І, звичайно, був час і на пісню, і на банси, на змагання та цікаві ігри! Було весело, цікаво та пізнавально! Дякуємо ЗСУ!

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест