ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ

26.01.2022 admin ЕкоосвітаНовини

(The World´s Environmental Education Day) бере свій початок з 1972 року, з Декларації Конференції Організації Об’єднаних Націй з проблем навколишнього середовища. Вперше був відзначений в Стокгольмі (Швеція) в червні 1972 року. Проте з 1975 року, коли в Белграді відбувся Міжнародний семінар просвітницької діяльності з питань навколишнього середовища, і де була видана Белградська хартія екологічної освіти, проголошуючи свої глобальні цілі, кожного року 26 СІЧНЯ цей день відзначається на міжнародному рівні.

Екологічна освіта та виховання – один із пріоритетних напрямків діяльності національного природного парку «Північне Поділля». Форми екологічної освіти дуже різноманітні: еколого-освітні заняття, еко-уроки, вікторини, квести, еко-майстерки, екологічні акції та конкурси, опитування та інформування, круглі столи, екологічні стежки тощо. Це ще не увесь перелік еколого-освітніх заходів, які використовують екоосвітяни у своїй роботі серед дітей, молоді, дорослого населення, серед працівників організацій, підприємств, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Зокрема, фахівцями еколого-освітнього відділу за рік було проведено понад 150 еколого-освітніх заходів на різну тематику.

Важливість екологічних знань в сучасному світі вже ні в кого не викликає сумнівів, адже діяльність з формування екологічної культури та дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища ˗ це запорука безпечного майбутнього для всього людства.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест