ВОДА – ЦЕ ЖИТТЯ!

22.03.2019 admin Новини

Саме під таким гаслом відбувся інтегрований урок на лоні природи для школярів Орихівчицького НВК, що у Бродівському районі Львівщини, який, спільно із вчителями навчального закладу, провели працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля», приурочивши захід до Всесвітнього дня водних ресурсів.
Розпочався цей своєрідний «зелений урок» із мандрівки до заповідної території парку, через яку протікає річка Малий Серет. Під час мандрівки шкільна дітвора побувала біля джерела, вода якого інтенсивно пробивається на поверхню, поповнюючи водний потік річки. Місцеві жителі такі масштабні джерела називають безоднями. Також інтерпретатори природи НПП «Північне Поділля» розповіли школярам чому вкрай важливо оберігати водні джерела й раціонально використовувати запаси води. А ще багато цікавого говорили про річки цього краю, про водоносні горизонти та водорозділи.
Незважаючи на не зовсім сприятливі погодні умови ¬– періодично мрячив дощик – юні мандрівники все ж оглянули русло річки Малий Серет, послухали розповідь про її береги та течії тощо.
Продовжився захід до Всесвітнього дня води уже в класній аудиторії НВК, де працівники НПП «Північне Поділля» і вчитель географії провели із школярами своєрідну вікторину про воду. Зокрема учні записували на класні дошці відповіді на одне-єдине запитання: що для них значить вода? І в цьому майже кожен із учасників вікторини висловив своє бачення, і це було досить цікаво.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест