виготовлення чарівних букетів із осінніх листочків

05.11.2022 admin ЕкоосвітаНовини

Осінь… Для багатьох з нас це найулюбленіша пора року. Це час, коли ви можете насолоджуватися дарами природи, милуватися золотими кольорами навколо нас.

Погляньте на чарівне листя золотої осені, та придумайте як привнести трохи осені і в своє житло. Осінній декор пожвавить інтер’єр, подарує гарний настрій і відчуття близькості до природи.

3 листопада у читальному залі Золочівська міська бібліотека ім.І.Франка відбувся майстер-клас з декорування, який провели екоосвітяни Національний природний парк “Північне Поділля” Тетяна Тишко та Христина Грицай для золочівян та внутрішньо-переміщених осіб.

Тетяна Тишко розповіла про види дерев, які ростуть у нашій місцевості, охарактеризувала важливість кожного з них. Розказала, з яких саме листків, зібраних на вулиці, виходять чудові букети для прикраси інтер’єру. Кожен з учасників згорнув листочок в квітку і зробив прекрасний осінній букет.

Подібні заходи вже давно зпочатковані в бібліотеці, адже вони вкрай важливі для людей, які пережили стресові ситуації. Коли важко знайти вихід з проблеми, знайти точку опори, саме такі майстер-класи стають справжнім порятунком. Будь яке відволікання іде на користь, відриває від пережитого.

Світлини Андрія Доброносова та Інни Джегур.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест