ВЕСНА НЕ ЗА ГОРАМИ ТА ПЕРЕМОГА ТАКОЖ

09.02.2023 admin ЕкоосвітаНовини

8 лютого 2023 р. до Бродівського ЗЗСО І ступеня №1 завітали працівники “НПП Північне Поділля” до учнів 4А, 4Б та 3Б із цікавим еколого-мистецьким заходом “Стрітення Господнє величаємо” та майстеркою по виготовленні стрітенської свічки із вощини декорованої сушеними квітами (коробочки льону, колоски пшениці, гіпсофіли) та вічно зеленим самшитом. Діти власноруч виготовляли стрітенську свічку, переглядали мультфільм “Стрітення Господнє святкове намисто” та дізналися багато нового та цікавого про це величне свято від представників відділу еколого – освітньої роботи Надії Дмитрівни Шушкевич та Тетяни Ярославівни Тишко та відділу рекреації Гнатюк Ірина Василівни НПП “Північне Поділля”

Стрітення Господнє – велике християнське свято. Його святкують кожного року в одну й ту ж саму дату – на 40-й день після Різдва Христового, тобто – 15 лютого. У перекладі зі слов’янської слово “стрітення” означає “зустріч”. Йдеться, звісно ж, про дуже важливу для християнства зустріч, котра змальовується в Євангелії від Луки.

Надія Дмитрівна, Тетяна Ярославівна та Ірина Гнатюк також провели пізнавальну промоцію “Стежками та туристичними маршрутами НПП Північне Поділля”.

Дякуємо класним керівникам та діткам за продуктивно проведений час разом…

Підростаюче покоління зацікавлене пізнавати світ нашого краю. А ми раді будем посприяти та допомогти.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест