ВЕЛОМАНДРІВКА В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ СПІЛЬНОГО ПРОЄКТУ НОВОГО ВЕЛОМАРШРУТУ

02.09.2019 admin Новини

У рамках співпраці між відділом рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» і відділом культури, національностей, релігії і туризму Бродівської РДА, фахівці вищезазначених установ здійснили веломандрівку як проміжний етап в плані реалізації спільного проєкту створення дводенного веломаршруту в межах Бродівського району.
Під час поїздки фахівці з туризму проїхали велосипедами низку сіл й оглянули сакральні, монументальні та природні об’єкти, що можуть бути привабливими для туристів. Відтак, фахівцями з туризму зазначених установ було оглянуто насип вузькоколійки австрійського періоду, монументальні хрести, річку Стир та водно-болотних птахів, зокрема чепуру велику і крижнів, а також водні джерела.
Особливо цікавим видався своєрідний меморіально-паломницький комплекс у селі Голосковичі, що розкинувся у південно-західній околиці. У місцевих мешканців побутує легенда, що більше двох століть тому над панськими сінокосами діти-пастушки побачили явлення Матері Божої, а коли прибігли до цього дивовижного місця, то побачили, як із землі б’є водне джерело. Сьогодні біля цього джерела встановлено каплицю на честь Богородиці, облаштовано Хресну Дорогу, встановлено статую Діви Марії на колоні.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест