ВЕЛОМАНДРИ ОСІННЮ ЗОЛОТАВОЮ

10.10.2022 admin НовиниРекреаціяРекреація

У суботу, 8 жовтня, учні 7-Б класу Бродівської спеціалізованої середньої школи №2 здійснили рекреаційно-краєзнавчу веломандрівку на лоно природи, яку для них організували та провели працівники відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля».

Під час веломандрівки, на певних зупинках, школярі оглянули найвище дерево у Бродах – тополю білу, яка зростає на західній окраїні міста. Потім, у селі Смільне, фахівці з рекреації НПП «Північне Поділля» розповіли юним мандрівникам про історію сільського храму – церкви Св. Миколая та провели до столітнього мосту австрійського періоду, що у вигляді підкови знаходиться між селами Смільне і Сидинівка.

А ще в Сидинівці школярі мали нагоду оглянути закинуту будівлю костелу, хмелесушарню та бетоновані австрійські бліндажі періоду Першої світової війни.

Потім група веломандрівників-школярів їхала насипною лісовою дорогою, по якій за австрійських часів пролягала вузькоколійка. Їдучи лісовою дорогою, юні веломандрівники любувалися осіннім лісом, у якому листя дерев уже назолочені осінню й надзвичайно чудово виглядають на фоні голубого неба у яскраву сонячну днину.
Проїхавши десяток кілометрів, група юних веломандрівників зупинилася біля лісової альтанки на узліссі, де їх чекав смачний обід, приготовлений батьками на відкритому вогнищі. Тут школярі мали нагоду погратися із м’ячем та походити по лісі, збираючи гриби.
У після обідню пору, юні веломандрівники, ще проїхали через село Лагодів, де мали нагоду оглянути, як русло річки Суховилки поєднується із руслом річки Бовдурки та напитися смачної водиці з джерела.

А коли сонечко схилилося до обрію, веломандрівники-школярі, сповнені приємних вражень та трішки змучені, повернулися до свого міста Броди.

Веломандрівка школярів 7-Б класу Бродівської ССШ №2 була приурочена до Дня козацтва, яке в Україні щорічно відзначають 14 жовтня.

Загальна довжина веломандрівки цього дня = 18 км 105 м.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест