ВЕЛИКА ТОЛОКА ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ МАТЕРІ-ЗЕМЛІ В НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ

22.04.2021 admin Новини

У середу, 21 квітня, в Національному природному парку «Північне Поділля», за участі працівників майже усіх підрозділів установи й адміністрації, було проведено велику толоку до Всесвітнього дня Матері-Землі. Цей широкомасштабний захід з прибирання та благоустрою території відбувся на природоохоронних ділянках комплексної геологічно-ботанічної пам’ятки природи «Триніг».

Під час толоки працівники НПП «Північне Поділля» вимостили глиною долівку навколо бетонного кільця водного джерела, що є одним із витоків річки Стир, та облаштували декоративне накриття, сплетене з верболозу. Також було розчищено від минулорічного листя стічний ручай джерела.

Серед інших виконаних цього дня робіт, природоохоронцями Парку було облаштовано сидіння навколо мангалу та прибрано побутове сміття, залишене недбайливими про природне довкілля людьми.

Окрім того працівники НПП «Північне Поділля» належним чином провели маркування екологічно-пізнавального туристичного маршруту, який пролягає по території цієї пам’ятки природи й користується у мандрівників великим попитом, а також, з міркувань безпеки відвідувачів, прибрали сухе гілля і деревоповали на стежках туристичних шляхів та навколо геологічних об’єктів.

Комплексна геологічно-ботанічна пам’ятка природи «Триніг» чекає на своїх мандрівників. Адже у ці весняні сонячні дні її території несказанно прекрасні у своєму барвистому вбранні – пишно розквітли ряст, зубниця, анемони дібровні та жовтцеві, а бруньки на деревах ось-ось розкриються першими листочками.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест