БРОДІВСЬКІ ШКОЛЯРІ РОЗПОЧАЛИ СВОЇ ЛІТНІ КАНІКУЛИ МАНДРІВКОЮ ЕКО-СТЕЖКАМИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ»

01.06.2024 admin НовиниРекреація

У суботу, 1 червня, школярі тепер уже 6-В класу Бродівської середньої школи №3 розпочали свої літні канікули краєзнавчо-пізнавальною рекреаційною мандрівкою еко-стежками, що прокладені по природоохоронних територіях Національного природного парку «Північне Поділля», яку для них провели інтерпретатори природи установи.

Розпочалася мандрівка для юних туристів, відвідинами екологічної стежки «Дивосвіт Менича», що пролягає по частково заліснених та степових схилах гори «Менич». Під час мандрівки юні натуралісти дізналися багато цікавого про рослинне та тваринне розмаїття цієї території, зокрема побачили як в природніх умовах, у лісі, зростає, образно кажучи, українська ліана – плющ звичайний, та інші цікаві рослини, у їх числі й ті, що занесені до Червоної книги України. Також школярі-мандрівники милувалися несказанно прекрасними краєвидами з вершини гори «Менич» на Мале Полісся, у панорамі якого прекрасно проглядалися два історичних замки – Олеський та Підгорецький.

Потім школярі шестикласники відвідали Історично-культурний заповідник «Давній Пліснеськ», де екскурсовод, одягнений в одежу давніх слов’ян, які проживали у цій місцевості в кінці першого тисячоліття, провів для юних мандрівників історично-пізнавальну екскурсійну програму по оборонних валах давньослов’янського городища Пліснеськ із оглядом слов’янських жител, які було реконструйовано працівниками заповідника. А ще шкільна дітвора мала нагоду потренуватися у стрільбі із лука та примірити на собі важкі залізні обладунки воїнів того давнього часу.

Після відвідин городища Пліснесько, а точніше його залишків, школярі-мандрівники побували ще на одній із еко-стежці, проектна назва якої «Тріщуцькими стежками». Тут, на поляні, поруч із еко-стежиною, юних мандрівників чекав смачний обід, приготовлений їхніми батьками на відкритому вогнищі. Після обіду школярі розважалися іграми з м’ячами та грою у бадмінтон, а також навчалися за формами листя визначати назви дерев.

Завдяки прекрасній сонячній днині та багатогодинному спілкуванню із живою природою рідного краю, школярі-мандрівники сповнилися приємних вражень від мандрів та набралися наснаги й у післяобідню пору повернулися до Бродів.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест