БРОДІВСЬКІ ШКОЛЯРІ ЗДІЙСНИЛИ МАНДРІВКУ РІДНИМ КРАЄМ

15.06.2019 admin Новини

Вивчати та пізнавати рідний край для школярів 6-Б класу Бродівської середньої школи №3 вже стало буденною нормою життя. Чергову природничо-екологічну та історико-культурну мандрівку для них провели працівники відділу рекреації і туризму Національного природного парку «Північне Поділля».
Розпочалася мандрівка на мальовничому лузі в околицях селища Підкамінь. Тут юні мандрівники оглянули велетенський закам’янілий останець, що природа залишила нам у спадок від часів архаїчного Сарматського моря. Потім школярі відвідали історичний Домініканський оборонний монастир, де мали нагоду послухати цікаві розповіді гідів-провідників НПП «Північне Поділля» про історію заснування цієї католицької святині та про перебіг всіляких подій, які спіткали цю монахську обитель. Також юні мандрівники обійшли по периметру монастиря, оглядаючи його масивні оборонні стіни.
А ще школярі-туристи побували у великому печерному храмі язичницького періоду, де споглядали залишки від капищ , на яких наші пращури-язичники справляли свої поганські обряди та ритуали.
Після кількагодинної мандрівки, добряче зголоднілі школярі мали смачний обід на узліссю букового лісостану.
Після обіду, працівники відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» провели для школярів туристичний квест з орієнтування на місцевості. Використовуючи ГІС-карти місцевості та компас, школярі із певною зацікавленістю шукали позначені на картах точки у лісовому масиві. Діти із поставленими завданнями справилися на відмінно.
Але найцікавішим та захоплюючим для дітвори був пошук білих грибів у лісі, після того, як один із них приніс до місця базування невеличкого боровичка. Діти гуртом кинулися шукати ще таких. В результаті було знайдено більше десятка білих грибів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест