БОГ СТВОРИВ ПТАХІВ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЛЮДИ ПАМ’ЯТАЛИ ПРО КРАСУ І СВОБОДУ

20.05.2022 admin Новини

 

“Бог створив птахів для того, щоб люди пам’ятали про красу і свободу, але ми рідко дивимося в небо”, – сказав давньогрецький поет Гомер.

19 травня спільно з Золочівська міська бібліотека та Золочівська міська бібліотека для дітей та місцевими жителями м. Золочева було проведено працівниками національного природного парку «Північне Поділля» птахоспостереження або «birdwatcher».

Учасники активно вдивлялись у небо, заглядали на дерева, кущі у пошуках цікавих пернатих. У когось проявився спортивний інтерес до фотографування птахів, а хтось відкрив для себе цікавий світ активних літунів.

Звітуємо, що під час екскурсії ми відмітили 27 видів птахів у парку біля Золочівської міської бібліотеки. Більшість птахів у цей період зайняті будівництвом гнізд, насиджуванням яєць або вигодовуванням потомства. Спостерігали як кормлять пташенят такі птахи як чикотень, горихвістка чорна, вівчарик-ковалик, шпак звичайний. Високо у небі полювали серпокрильці чорні та ластівки міські. Юні дослідники природи насолоджувалися співом горлиці садової, крутиголовки, кропив’янки чорноголової, берестянки звичайної, зяблика та щедрика.

Надіємось, що цей новий вид рекреації набуде більше популярності у Золочівському краю!

Разом, впевнено до перемоги!

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест