БЕРЕЖІТЬ ЛІС!

23.03.2023 admin ЕкоосвітаНовини

21 березня відзначають Всесвітній день лісів. Щороку в цей день фахівці в усьому світі знаходять час для обговорення цінності лісу. Так, екоосвітяни НПП “Північне Поділля” зустрілися зі студентами групи Т-23 Бродівського фахового педагогічного коледжу ім. М.Шашкевича на екозанятті “Його величність – ЛІС”.

У першій презентаційній частині вели бесіду про ліс, як екосистему, що має вирішальне значення для життя на Землі. Від лісів залежить стабільність клімату планети та обіг чистої прісної води. Переважна більшість біорізноманіття зосереджена у лісах: 3/4 наземних видів рослин і тварин знаходять у лісах. А також розглянули види дерев, які ростуть на території Парку, ознайомилися з їх властивостями, почули цікаві факти про ці дерева.

У другій практичній частині студенти змогли навчитися відрізняти дерева за корою, виміряти висоту дерева та обчислити їх вік.

Попереду життя наше та наших дітей. І лише наше особисте правильне ставлення до лісу та власна відповідальна поведінка стануть запорукою збереження зеленого багатства України.
Бережіть ліс! Любіть його! Посадіть своє дерево!

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест