Юнати Черницького НВК спільно з працівниками НПП «Північне Поділля» прочистили та опорядкували джерело, що є витоком річки Стир

26.11.2015 admin ЕкоосвітаНовини

1 25 листопада працівники відділу рекреації та туризму і відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» спільно з юними натуралістами – юнаками 6-9-х класів Черницького НВК, що у Бродівському районі Львівської області, провели екологічну акцію «До чистих джерел». Під час акції юнати та їх еко-наставники розчистили від опалого листя водне джерело, обклали ґрунтом бетонне кільце, прочистили ручай для стоку води, облагородили навколишню територію.

Зважуючи на те, що саме напередодні зими, коли з дерев опало листя, слід розчищати лісові джерела,щоб не допустити їх замулення упродовж зими, працівники парку тим самим передали молодим поколінням добру традицію догляду за водними ресурсами рідного краю. Відрадно також й те, що джерело, яке з еко-наставниками розчищали та облагороджували юнати Черницького НВК, є одним із витоків річки Стир і знаходиться у підніжжі мальовничої гори Збараж на території комплексної геолого-ботанічної пам’ятки природи «Триніг» Національного природного парку «Північне Поділля».

Також працівники парку розповіли школярам про Національний природний парк «Північне Поділля», його діяльність як природоохоронної установи та про туристичний потенціал.

2345678

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест