«Вимикай зайве» – природоохоронна лекція для Бродівських студентів

16.11.2015 admin ЕкоосвітаНовини

2 Працівники відділу екологічної освіти Національного природного парку «Північне Поділля» прочитали для студентів Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича, що у Львівській області, екологічну лекцію на тему “Вимикай зайве”.

Метою лекції було привернути увагу студентів до одного із факторів планетарної екологічної кризи – глобального потепління або так званого «парникового ефекту» через нераціональне використання енергії в сучасному суспільстві. Також працівники НПП «Північне Поділля» акцентували увагу студентів на тому, що традиційні джерела енергії є однією із причин зміни клімату і довкілля, що альтернативні джерела енергії можуть їх замінити. Окрім того еко-освітяни закликали сучасну молодь до енергозбереження.

Слухачі лекції мали змогу почерпнути для себе знання про Всесвітній день енергозбереження, про мету його відзначення та основні заходи, які проводяться з нагоди цього форуму. Рід час лекції було продемонстровано мультимедійну презентацію, в якій більш детально подано інформацію про енергозбереження у дома та в побуті і надано рекомендації, як усе це застосувати на практиці, чим зменшити споживання енергії та долучитися до збереження довкілля практичними методами. На завершення заходу усі учасники лекції отримали інформацій листівки, в яких більш детально подано інформацію про енергозбереження та заходи щодо зменшення споживання енергії, які можна використовувати повсякденно.

13

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест