Виготовлення креативних годівничок з Бродівськими школярами

06.02.2018 admin ЕкоосвітаНовини

Зимова пора – це серйозне випробування для пернатих. З кожним днем птахам стає все важче знайти їжу. Привчивши птахів до годівниці, ми можемо спостерігати цікаву пташину метушню та звабливе життя пернатих.

Нещодавно еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели для учнів 1-го та 4-го класів Бродівської середньої школи №3, що у Львівській області, екологічно-освітні заходи «Допоможемо птахам взимку» – майстер-класи з виготовлення креативних годівничок.

Під час майстер-класу працівники парку, разом з четверокласниками, виготовляли годівнички з шишок, пластикових пляшок та тетрапаку. Для роботи школярі брали шишки сосни веймутової, змащували її клеєм, приготовленим власноруч з борошна та води, та присипали їх зерням. А з пачок з-під соку учні виготовляли оригінальні будиночки-годівнички, вирізаючи віконечка та двері, де пернатим буде затишно і ситно.

З першокласниками еко-освітяни НПП «Північне Поділля» виготовляли «смачні» й оригінальні годівнички з апельсин. Учні  розрізали ці фрукти навпіл та вибирали серединку. Адже, для роботи знадобилася тільки шкірка апельсини, з якої, за допомогою шпажок та нитки, майстрували креативну годівничку.

Такі майстер-класи дуже сподобалися малечі, адже такі годівнички є приємним дарунком для пернатих друзів.

Подбайте про птахів – почепіть у своєму саду чи міському сквері годівницю, зроблену своїми руками з найпростіших підручних засобів, які зазвичай викидаємо на смітник.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест