«В гості до лісових мешканців» – еко-захід для малечі

19.11.2015 admin ЕкоосвітаНовини

1  Нещодавно працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» відвідали Орихівчицький НВК, що у Бродівському районі Львівської області, і провели для дошкільнят цікавий та пізнавальний еколого-освітній захід «В гості до лісових мешканців».

Еко-захід був організований з метою розширення знання дітей про тварин та птахів, їхні особливості життя та поведінку, формування знань про ознаки осені та сезонні зміни у природі, плекання у малечі любові до природи та мотивування щодо її охорони та збереження.

Еколого-освітній захід розпочався із цікавої розповіді про лісових мешканців, з якої діти мали змогу дізнатися про зайця, лисицю, білочку, вовка та ведмедя, а також про різних птахів, які живуть у лісі, та як усе живе пов’язано між собою у природі. Наступним етапом еко-заходу було проведення цікавої пізнавальної бесіди про звірят, а також розгадування загадок про них, з допомогою яких дошкільнята збагатили свої знання про лісових мешканців та дізналися багато нового про їх життя. Одразу після цього діти мали змогу переглянути повчальний мультфільм «Осінні турботи у лісі», з якого почерпнули знання про те, як тварин живуть у лісі. А на завершення еко-заходу малюки із великим захопленням розмалювали білочку, зайця та лисицю.

 2345

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест