У підніжжі геологічно-ботанічної пам’ятки природи «Триніг» НПП «Північне Поділля» відбулась спортивно-туристична гра «Гарт юних»

10.10.2017 admin ЕкоосвітаНовини

Упродовж двох днів працівники відділу рекреації та туризму, відділу науки та відділу еколого-освітньої роботи  Національного природного парку «Північне Поділля» брали участь в організації та проведенні спортивно-туристичної гри «Гарт юних» для учнів 3-4 класів Бродівської гімназії ім. І.Труша. Захід відбувався на одній з ділянок природоохоронної установи, яка у ці осінні дні заворожила своїми багряно-золотими барвами.

Працівники парку чекали школярів на зупинках «Орієнтування на місцевості» та «В’язання туристичних вузлів». З  завданнями на цих станціях учасники гри справились дуже добре – вміло володіючи компасом та чітко визначаючи азимути і сторони світу.  А ось зупинки під назвою «Гусениця», «М’яч» та «Чарівний квадрат» вимагали від учасників гри неабиякої згуртованості та командної майстерності.  Відчуваючи підтримку один в одного у перелічених конкурсах, діти чітко та безпомилково виконували поставлені завдання. А скільки було чути дитячого сміху і захоплення на цій чудовій поляні, коли команди представили свої «творіння» у номінації «Лісовичок» та «Віночок». Один з учасників команди на цей час перевтілювався у доброго лісового гнома, прибраного віттям дерев, інший – у лісову мавку, уквітчану калиновим вінком та одягнуту в жупан із трав. Та попри те, що ці лісові мешканці відстоювали кожен свою команду, їх єднала єдина мета – вони повинні спонукати нас любити та оберігати природу рідного краю.

Ну і «дотягнути» свою команду до перемоги мали можливість ті учасники команди, котрі показували вміння правильно розпалити і підтримувати вогнище та приготувати найсмачніший куліш. Цей «найапетитніший» конкурс і визначив переможця. А переможцю дістався доволі цікавий приз – глобус України, й отримала його команда 4 -Б  класу.  Така гра ще раз навчила школярів, що працювати пліч-о-пліч легше, цікавіше і впевненіше, а ще коли цьому сприяє така чудова місцевість, це подвоюється.

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест