У Бродівському педагогічному коледжі імені Маркіяна Шашкевича відбувся круглий стіл «Екологічні проблеми Брідщини»

18.02.2016 admin Екологія для людейНовини

Екологічні проблеми займають першочергове місце в житті сучасного людського суспільства. Інтенсивне і нераціональне використання природних ресурсів, забруднення навколишнього природного середовища – все це приводить до екологічної кризи. Втручання людини у природні процеси різко зростає і може спричиняти погіршення стану природного довкілля.

1Оскільки вплив господарської діяльності людини на навколишнє природне середовище невпинно зростає, працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» Богдана Дзвінник та Мар’яна Ваник провели дослідження цієї проблеми на прикладі території Бродівського району Львівської області спільно зі студентами та викладачами Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича у вигляді круглого столу під назвою «Екологічні проблеми Брідщини». Метою круглого столу було визначення ступіню забруднення навколишнього середовища району, а також напрацювання заходів, що можуть покращити екологічну ситуацію на Брідщині.

Круглий стіл розпочався із доповідей студентів про окремі природні компоненти географічної оболонки, зокрема проблеми атмосферного повітря, земельних та лісових ресурсів, надр, відходів. Студенти активно дискутували й зазначали на стікерах основні проблеми, які є в районі, а також визначали заходи, які можна провести щодо покращення екологічної ситуації. Усі стікери прикріплювалися до символічного «дерева рішень», щоб можна було наочно бачити реальні проблеми.  До дискусії також активно долучалися і викладачі природничих дисциплін Бродівського педагогічного коледжу, а саме: Ірина Євгенівна Дутчак, Лілія Василівна Квак та Ганна Теодорівна Кротенко.

Після дискусії свої думки щодо екологічної теми висловив отець Тарас Дзьоба – референт  Бюро УГКЦ з питань екології. Зокрема він наголосив, що коренем усіх екологічних проблем є гріх.

На завершення круглого столу студенти разом з еко-освітнянами підсумували результати дискусії та запропонували спільними зусиллями студентів та працівників НПП «Північне Поділля» навесні очистити русла джерел, які потребують екологічного догляду, а також прибрати території, які знаходяться в засміченому стані.

234567891011

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест