Щодо охорони нересту форелі струмкової  на річках Львівщини

25.10.2017 admin Анонси подійНовини

Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА повідомляє, що у зв’язку з нерестом форелі в осінньо-зимовий період заборонено рибальство та добування водних живих ресурсів.

З метою належного стану середовища перебування, шляхів міграції, а також охорони місць нересту форелі струмкової – жовтень, листопад, грудень цього року оголошені місцями охорони цього виду риб.

За порушення правил рибальства передбачається адміністративна та кримінальна відповідальність. Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, за незначне порушення правил рибальства передбачено попередження або накладання штрафу від 34 до 170 грн., за грубе порушення правил рибальства передбачено штраф у розмірі 340-680 грн. Залежно від ступеня завданих збитків, за грубі порушення передбачена також кримінальна відповідальність – штраф 3400-6800 грн. або позбавлення волі строком до 3 років з конфіскацією знарядь і засобів лову, та незаконно добутих водних біоресурсів. Крім цього, порушнику нараховується 340 грн. збитків за кожну виловлену струмкову форель.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест