«Проблеми збереження озонового шару Землі»

17.09.2013 admin ЕкоосвітаНовини

16 вересня провідним фахівцем з екологічної освіти Дзвінник Б.М., було організовано та проведено еколого-освітній захід, лекцію у 10, 11 класах Маркопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, на тему: «Проблеми збереження озонового шару Землі».

Захід було розпочато із перегляду наукового фільму «Врятуймо озон негайно!» де учні мали змогу побачити, основні причини руйнування озонового шару, та заходи, які потрібно проводити для його збереження.

Після перегляду наукового фільму, було проведено лекцію, «Проблеми збереження озонового шару Землі». В лекції було наголошено на проблемах збереження озонового шару, а також на усвідомлені учнів, розуміння відповідальності за наслідки своєї діяльності.

Усі учні уважно слухали, та задавали запитання, які в них виникали під час лекції, на які вони отримували змістовні відповіді від фахівця. Діти отримали нові знання з охорони природи, вони були дуже задоволенні від проведеного еколого-освітнього заходу і виявили бажання і надалі зустрічатися із працівниками відділу.

IMAG0083

«Проблеми збереження озонового шару Землі»

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест