«ДЕНЬ БЕЗ АВТО»

23.09.2013 admin ЕкоосвітаНовини

20 вересня провідним фахівцем з екологічної освіти Дзвінник Б.М., було організовано та проведено еколого-освітній захід, у 6-9 класах Звиженської ЗОШ І-ІІ ступенів, на тему: «День без авто. Негативні впливи автотранспорту на навколишнє середовище»,  приурочено до Всесвітнього дня без автомобілів.

Захід було розпочато із лекції, де учні мали змогу почути, про основні причини забруднення навколишнього середовища, внаслідок експлуатації автомобільного транспорту , та заходи,  які потрібно проводити для збереження довкілля. А також фахівець закликала всіх дітей та вчителів, 22 вересня пересісти на громадський транспорт, та відмовитися від автомобіля в цей день, для того, щоб хоча б раз на рік зменшити забруднення навколишнього середовища від викидів від автотранспорту, а також наголосила на тому, що потрібно переходити на більш екологічно чистий вид транспорту.

Після проведеної лекції, діти мали змогу намалювати малюнки на тему: «Екологічно чистий транспорт», де вони могли втілити свої фантазії, та зобразити  яким вони уявляють його. Учні зображували електромобіль, автомобіль на сонячних батареях, велосипед, ролики та лижі.

Усі учні уважно слухали лекцію, та задавали запитання, які в них виникали під час неї, на які вони  отримували змістовні відповіді від фахівця. Усі діти  були дуже задоволенні від проведеного еколого-освітнього заходу і виявили бажання і надалі зустрічатися із працівниками відділу.

«ДЕНЬ БЕЗ АВТО»

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест