Працівники НПП «Північне Поділля» взяли участь у засіданні «Школи молодого вчителя»

10.11.2015 admin ЕкоосвітаНовини

3Нещодавно у Бродівській середній школі №3 (Львівська область) відбулося засідання «Школи молодого вчителя», у якій активну участь взяли працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля». Еко-освітяни розповіли присутнім про мету створення НПП «Північне Поділля», його діяльність, території і об’єкти, що охоплює ПЗФ.

Працівники еколого-освітнього відділу НПП «Північне Поділля» по-особливому ставляться до роботи з молоддю, адже саме вона – майбутнє нашої країни. Сьогоднішні школярі незабаром стануть дорослими і від їх світоглядних позицій залежатиме збереження природи нашого краю. Саме тому, для цілеспрямованої та результативної роботи еко-освітяни співпрацюють з дошкільними закладами, управліннями з питань освіти, молоді та спорту Бродівського та Золочівського районів, коледжами, ліцеями та школами.

Під час засідання молоді вчителі одержали інформаційні буклети про НПП «Північне Поділля», а також висловили бажання в майбутньому співпрацювати з працівниками парку.

1

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест