Працівники НПП «Північне Поділля» взяли активну участь в акції «Посади дерево миру»

25.03.2017 admin Екологія для людейЕколого-освітня роботаНовини

2Працівники Національного природного парку «Північне Поділля» взяли активну участь у Всеукраїнській акції «Посади дерево миру». На запрошення дирекції Заболотцівської середньої школи, що у Бродівському районі Львівської області, фахівці вищезазначеної прироохоронної установи, разом із школярами, висади на шкільному подвір’ї такі дерева як липа дрібнолиста та ялини звичайні. Діти з великим задоволенням та ентузіазмом взяли участь у посадці дерев. Саджаючи дерева, дехто із школярів вголос висловив свою мрію: побачити яким будуть ці дерева через кілька десятиліть і як ними будуть колись милуватися їхні нащадки.

Окрім того, акцію «Посади дерево миру» працівники продовжили другого дня на території Підгорецької сільської ради, де разом з референтом Бюро УГКЦ з питань екології Сокальсько-Жовківської єпархії отцем Тарасом Дзьобою та школярами Підгорецької неповної середньої школи Бродівського району було висаджено кущі калини біля пам’ятного Хреста полеглим воякам української дивізії «Галичина» та на подвір’ї місцевої школи.

Дуже приємно, що багато учнів вищезазначених шкіл долучилися до цієї благої справи, бо ж відчули себе частинкою живої природи.

13456789101112

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест