ПРАЦІВНИКИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРОВЕЛИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ПІДГІР’ЯНСЬКОЇ ШКОЛИ МАНДРІВКУ ПО ТУРИСТИЧНОМУ МАРШРУТІ «МАРКІЯНОВІ МІСЦЯ»

26.05.2018 admin Еколого-освітня роботаНовини

24 травня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля», спільно із колегами з відділу еколого-освітньої роботи, організували та провели для школярів Підгір’янської початкової школи екскурсію по екологічно-пізнавальному туристичному маршруті «Маркіянові місця».

Насамперед учні та їх вчителі оглянули Підлисецьку гору, де почули багато цікавого про будителя національної свідомості українців Галичини отця Маркіяна Шашкевича, а також про природне багатство цієї унікальної пам’ятки природи. Крім того, мандрівники  відвідали монастир-скит Покладання Ризи Пресвятої Богородиці, що розташовується на вершині Святої Гори в околицях сіл Черемошня та Білий Камінь.  В монахській обителі дітвора побувала в церкві Св. Онуфрія, де оглянула унікальний мистецький дерев’яний іконостас, та у літній церкві Покладання Ризи Пресвятої Богородиці. Після відвідин монастиря, відповідно до слідування турмаршруту, школярі побували у знаному своєю чорнодимленою керамікою селі Гавареччина. В майстерні гончара Михайла Гавришківа юні мандрівники мали нагоду споглядати як виготовляється гаварецька кераміка, а також взяти участь в майстер-класі з виготовлення глиняних виробів.  А ще у Гавареччині школярі Бродівщини побачили  історичну криницю та відвідали Криївку-музей в околиці села. У свою чергу еко-освітяни НПП «Північне Поділля», під час перепочинку, провели для маленьких мандрівників  вікторину «Знай, люби, бережи».

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест