Працівники НПП «Північне Поділля» провели для педагогів Бродівщини мандрівку по туристичному маршруті «Маркіянові місця»

04.10.2017 admin Новини

4 жовтня працівники Національного природного парку «Північне Поділля» провели для педагогів Бродівщини, зокрема для вчителів української мови та української і зарубіжної літератур профільного методичного об’єднання Ясенівського куща відділу освіти Бродівської РДА Львівщини, етнічно-пізнавальну мандрівку по туристичному маршруті «Маркіянові місця».

Під час мандрівки педагоги побували біля величавого пам’ятного хреста, встановленого на честь сторіччя від дня народження будителя національної свідомості українців Галичини отця Маркіяна Шашкевича. Пам’ятник знаходиться на вершині комплексної ботанічної пам’ятки природи «Гора Маркіяна Шашкевича».

Також мандрівники побували у селі Гаваречина ій відвідали майстерню митця-гончаря та взяли участь у майстер-класі з виготовлення славнозвісної чорнодимленої гаварецької кераміки, ознайомилися з побутом та традиціями місцевого етносу, послухали цікаві історії про боротьбу місцевих месників за незалежність України у воєнні та післявоєнні роки минулого сторіччя, оглянули унікальну історичну криницю.

У післяобідню пору, сповнені приємних вражень від мандрівки, туристи-педагоги повернулися до своїх домівок.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест