«Оригінальна годівничка» – мистецький конкурс в рамках природоохоронної акції

04.12.2017 admin Анонси подійЕколого-освітня роботаНовини

Відділ еколого-освітньої роботи Національного природного парку Північне Поділля» проводить природоохоронний мистецький конкурс «Оригінальна годівничка», який відбуватиметься упродовж грудня 2017-го – лютого 2018 року в рамках екологічної природоохоронної акції з метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони і збереження орнітофауни.

Конкурс на кращу світлину годівнички. 

Вимоги до конкурсних матеріалів:

  • на конкурс приймаються кольорові світлини розміром 10 х 15 см, наклеєні на картон розміром 13 х 18 см;
  • на світлині має бути зображена власноруч виготовлена годівничка, яка розташована у природних умовах;
  • у правому нижньому куті слід приклеїти етикетку, в якій вказати назву роботи, прізвище та ім’я автора, школу, клас, вік; (гурток, студію,керівника).

Конкурс на кращий малюнок про зимуючих птахів.

Вимоги до конкурсних матеріалів:

  • на конкурс приймаються малюнки розміром А4 на цупкому папері;
  • малюнок повинен бути виконаний лише кольоровими фарбами без аплікацій і світлин;
  • на малюнку слід зобразити зимуючих птахів нашої фауни;
  • до роботи слід подати етикетку , в якій вказати назву роботи, прізвище та ім’я автора, школу, клас, вік; (гурток, студію, керівника);
  • роботи змальовані з інших малюнків, ілюстрацій не розглядатимуться і не повертатимуться.

До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх та гуртківців позашкільних навчальних закладів, громадські екологічні об’єднання. Участь в акції може бути індивідуальною чи колективною.

Матеріали на конкурс та інформацію щодо проведення акції просимо надсилати не пізніше, як до 20 лютого 2018 р. за адресою: с. Підгірці, вул. Гагаріна, 2б, Бродівського району Львівської області,80660, тел. (03266)4-40-05. Фотографії або скановані малюнки можна надсилати на електронну адресу park-pp@ukr.net

 Найкращі Конкурсні роботи експонуватимуться на веб-сторінці НПП «Північне Поділля» (http://park-podillya.com.ua), а роботи, що займуть 1-ше місце у кожній з номінації будуть представлені на фотовиставці Міністерства екології та природних ресурсів .

У кожній номінації  призами буде нагороджено по три учасники чиї роботи будуть визнані найкращими. Також буде нагороджено учасників у спеціальних номінаціях «Найкреативніша годівничка» і «Найестетичніший малюнок».

 Організатори конкурсу залишають за собою право використовувати фотографії в проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів, поліграфічної продукції (календарі, буклети некомерційного характеру) публікацій у ЗМІ матеріалів про конкурс, тощо. Організатори зобов’язуються наводити відповідне посилання на авторів робіт при будь-якому публічному відтворенні фотографій.

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест