НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ

22.07.2015 admin Анонси подійНовини

НПП «Північне Поділля» запрошує на роботу головного природознавця.

Вимоги до кандидатів. Повна вища освіта лісотехнічного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня: для магістра – не менше 2 років, спеціаліста – 3 років.

НПП «Північне Поділля» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Начальник відділу науки.

Вимоги до кандидатів. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Вчений ступінь  кандидата наук за відповідною спеціалізацією і стаж наукової та організаційної роботи не менше 3 років. Наявність наукових праць.

Науковий співробітник відділу науки (0,5 посадового окладу).

Вимоги до кандидатів. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) і стаж роботи за професією молодший науковий співробітник з відповідного напряму  наукової діяльності не менше 2 років або наявність патентів (авторських свідоцтв) на винаходи чи наукових праць – без вимог до стажу роботи.

 Молодший науковий співробітник.

Вимоги до кандидатів. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр,  спеціаліст) без  вимог до стажу роботи.

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи: заяву про участь у конкурсі; заповнений листок з обліку кадрів; дві фотокартки розміром 3х4; копії документів про освіту, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію документа, який посвідчує особу (паспорта); копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); наукові публікації (згідно вимог).

Термін подання документів: 30 календарних днів з дня оголошення про конкурс в газеті за адресою: 80600, м.Броди, а/с 12, адміністрація НПП «Північне Поділля».

Додаткову інформацію можна отримати за тел. (03266) 4-40-05, або за адресою м. Броди; вул. Л. Українки, 55; НПП «Північне Поділля».

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест