Майстер-клас «Осінні фантазії» для малечі ДНЗ №6 міста Золочева

10.11.2015 admin ЕкоосвітаНовини

4Працівники еколого-освітнього відділу Національного природного парку «Північне Поділля» організували і провели для дошкільнят дитячого навчального закладу №6 «Вербиченька» міста Золочева Львівської області, еко-захід «Осінні фантазії» (розповідь про дари осені та майстер-клас із виготовлення колажу з осінніх листочків).

Метою заходу  було розширити уявлення дітей про сезонні зміни у природі восени, конкретизувати й узагальнити уявлення про овочі, фрукти та класифікувати дари осені за певною ознакою, ознайомити з народними прикметами, загадками, піснями про осінь, збагачувати словниковий запас малюків, навчити бачити осінню красу, розвивати почуття захоплення осінніми пейзажами, виховувати почуття прекрасного та бережливе ставлення до природи.

Осінь багата різноманітністю фарб, загадкова,  незбагненна пора року, щоразу неповторна у своїй красі. Саме в цей час можна майструвати різні осінні вироби своїми руками.

З приходом осені природа просто переповнена всілякими цікавими промовами. Це і різноманітне кольорове листя, і круглі, гладкі, блискучі каштани різних розмірів, і жолуді темно карамельного кольору, і фігурні шишки – усе це підручний матеріал для творчості.

Маленькі творці під час майстер-класу із задоволенням висловлювалися, гралися, співали, а також виготовили оригінально-красивий осінній колаж «Осінні фантазії», який ще довго буде милувати їхні оченята у дитячому садку.

1235

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест