Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» взяли участь у семінарі-практикумі

11.10.2017 admin ЕкоосвітаНовини

10 жовтня працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» взяли участь у семінарі-практикумі  для педагогів міжрегіонального міжшкільного методичного об’єднання вчителів біології та хімії «Гуманна освіта у контексті особистісного розвитку школяра», організованого відділом освіти Бродівської райдержадміністрації Львівської області.

Учасники семінару мали можливість відвідати Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО) та обмінятись досвідом із колегами. До вчителів з привітанням звернулась ректор РОІППО, кандидат політичних наук  Черній А.Л., проректор закладу, кандидат педагогічних наук Мельник Н.А., які розповіли про основні напрямки роботи інституту в умовах реформування освітньої галузі. Методист РОІППО Шагієва Р.Р. продемонструвала медіапрезентацію «Інтегроване навчання природничих предметів: тематичний та діяльнісний підходи». Крім того, учасники семінару мали можливість ознайомитись із творчим доробком освітян  Рівненського району Куцак С.О. і Яковець С.Р. та оглянути виставку «Творчі ідеї і знахідки педагогів Рівненщини».

У свою чергу методист методичного кабінету відділу освіти Бродівської райдержадміністрації Шушкевич Н.Д. розповіла про гуманну освіту в процесі особистісного розвитку під час вивчення біології, хімії відповідно до завдань Нової української школи.

Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» для учасників заходу організували і провели еколого-освітній захід «Розвиток культури ставлення до тваринного та рослинного світу. Уроки гуманної освіти». Працівники відділу еколого-освітньої роботи парку наголосили, що формування гуманного ставлення до природи – основне завдання екологічного виховання, яке реалізується шляхом розвитку в дітях співчуття, співпереживання і шанобливого ставлення до всіх живих істот на планеті. Адже отримані знання про навколишній світ повинні підкріплюватися практичною діяльністю та наочними прикладами для того, щоб діти бачили позитивний результат своєї діяльності і мали бажання удосконалювати свої досягнення.

На завершення семінару учасники здійснили цікаву й захоплюючу мандрівку в Рівненський зоопарк.

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест