Еко-освітяни  НПП «Північне Поділля» провели для школярів екологічно-освітній захід «Використання вторинної сировини»

18.11.2015 admin ЕкоосвітаНовини

1 17 листопада 2015 року за організації працівників еколого-освітнього відділу Національного природного парку «Північне Поділля» та спільно з головою комісії з питань екології Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ отця Тараса Дзьоби відбувся еколого-освітній захід «Використання вторинної сировини» та майстер-клас із виготовлення різних предметів із пластику на базі Підгорецького НВК Бродівського району Львівської області.

Метою заходу було сформувати в учнів уявлення про джерела побутового сміття та способи його утилізації, розповісти вихованцям про забруднення сміттям нашої планети і мотивувати учнів до скорочення відходів, навчити застосовувати старі речі знову, формувати у дітей громадянську позицію, уміння брати на себе відповідальність за чистоту свого краю, виховувати дбайливе ставлення до навколишнього середовища, відповідальне ставлення за утилізацію сміття.

Захід розпочався із розповіді працівників еколого-освітнього відділу про екологічні проблеми сучасності, зокрема проблему забруднення навколишнього середовища пластиковими, паперовими і харчовими відходами. Еко-освітяни наголосили, що кожен з нас робить «внесок» у цю проблему, а значить, кожен повинен взяти участь у її вирішенні. Саме тому актуальним є проведення майстер-класу з виготовлення різних предметів із втомної сировини, зокрема із пластику. Під час практичних занять заходу еко-освітяни роздали школярам паперові шаблони для виготовлення метеликів з пластику. Кожен учень самостійно розфарбовував власний вибір, тому роботи вихованці вирізнялись неповторністю. На закінчення заходу отець Тарас Дзьоба розповів дітям про важливість відповідального ставлення до навколишнього середовища, яке створено Богом, адже у природі немає ніякого сміття. На згадку про зустріч школярі отримали екологічні календарі, а також інформаційні листівки.

23456

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест