Еко-освітяни НПП “Північне Поділля” провели для ліцеїстів еко-захід «Друге життя вторинної сировини»

09.11.2015 admin ЕкоосвітаНовини

4Нещодавно працівники еколого-освітнього відділу Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели для учнів 9 класу Золочівського економічного ліцею, що у Львівській області, еко-захід «Друге життя вторинної сировини» – лекція та майстер-клас із виготовлення виробів із вторинної сировини.

Основним матеріалом, який використовувався для творчості – пластикові пляшки, саме вони у великому асортименті зустрічаються у нашому повсякденні. Метою заходу було активізувати знання в учнів про екологічні проблеми, причини їх виникнення та наслідки, навчити використовувати вторинну сировину з користю, виховати відповідальне ставлення до навколишнього середовища, свого здоров’я, а також акцентувати увагу на екологічній культурі.

   У наш вік бурхливого розвитку комп’ютерних, космічних, нанотехнологій все більше людей захоплюється виготовленням різних виробів власними руками. Це не просто данина модним течіям, бажання щось корисне і красиве створити власноруч. Темою для розмови була одна з найважливіших проблем сьогодення – збереження планети здоровою та чистою.

З розвитком промисловості, особливо хімічної, зростає кількість вторинної сировини, яку треба утилізувати. Як дати цій сировині другий шанс на життя? Урок на тему створення із вторинної сировини різноманітної продукції – путівничок у такій потрібній справі. Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» ознайомили ліцеїстів з різними техніками  виготовлення того чи іншого виробу, допомогли зорієнтуватися у тому величезному обсязі матеріалу, навчили вибирати цікаве та корисне. Такі уроки розвивають в учнів креативність, вчать їх самостійності, надихають на створення власних міні-шедеврів, сприяють розвитку гармонійної особистості та виховують бережливе ставлення до природи.

65321

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест