Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» навчали малечу виготовляти осінні  композиції

03.10.2017 admin ЕкоосвітаНовини

Восени, за вікном не завжди гарна погода і доводиться часто залишатися вдома. Але і вдома можна створити сонячний настрій за допомогою барвистих осінніх композицій. Жовтий, оранжевий, червоний – це пора року дарує нам найбагатший урожай яскравих кольорів і плодів.

Нещодавно еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» провели екологічно-мистецький захід «Золота осінь» – майстер-клас з виготовлення осінніх композицій із природних матеріалів для вихованців дитячого навчального закладу «Сонечко» села Берлин Бродівського району.

         Під час майстер-класу працівники парку виготовляли з дошкільнятами осінні композиції з природних матеріалів, використовуючи гарбуз, яблука, кабачок, картоплю та інші овочі і фрукти. У майстер-класі також використовувалися зубочистки, шпажки та пластилін. В результаті малюки отримали з гарбуза та кабачка – равликів, з картоплі – поросят, з яблук – гусеницю, а з цвітної та білокачанної капусти – баранчика та зайчика. Діти були задоволені результатом своєї творчої праці й отримали від еко-освітян НПП «Північне Поділля»  наклейки та буклети з екологічної тематики.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест