Еко-акція «Посади дерево» на Золочівщині

22.04.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1cНещодавно Працівники еколого-освітнього відділу Національного природного парку «Північне Поділля» разом із ліцеїстами Золочівського економічного ліцею, що у Львівській області, взяли участь в еко-акції «Посади дерево».

Метою акції було: висадити низку молодих саджанців на території закладу, тим самим відновити зелені насадження та покращити екологічну ситуацію.

Під час акції було висаджено вічнозелені хвойні дерева.

Еко-акція «Посади дерево» стала повчальним прикладом для інших – до неї  активно приєдналися усі ліцеїсти та техпрацівники. “Наше життя прекрасне, і мир дуже важливий для всіх людей на землі. Дерево є символом життя. Ми раді стати частиною цієї захоплючої ідеї,” – зазначили ліцеїсти. Учні впевнені, що мир буде в Україні, і їхні саджанці виростуть високими, широкими та милуватимуть око прохожих.

До відзначення Всеукраїнського дня довкілля можна долучитися у різний спосіб, наприклад, прибиранням паркових територій, благоустроєм скверів і газонів в селах та містах, ліквідацією стихійних сміттєзвалищ в громадських місцях тощо й тим самим внести свою лепту в збереження та збагачення природи рідного краю.

1a1b1d1e1f1h1k1l

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест