До свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України працівники НПП «Північне Поділля» подарували малозабезпеченим дітям мандрівку

13.10.2017 admin ЕкоосвітаНовини

Відповідно до розпорядження директора Національного природного парку «Північне Поділля» працівники відділу рекреації та туризму установи, спільно із колегами з відділу еколого-освітньої роботи, провели для малозабезпечених дітей, зокрема й дітей-сиріт, автобусну мандрівку з екскурсійною програмою та розважальною вікториною.

Під час екскурсії діти побували в історичні церкві-ротонді Св. Миколи Чарнецького та новомучеників українських в селі Підгірці Бродівського району Львівщини, оглянули величний Підгорецький замок та послухали цікаві розповіді з його історії.

У продовження автомандрівки  були відвідини Підгорецького монастиря та древнього городища періоду Київської Русі – Пліснеська. Тут, на території історико-культурного заповідника «Давній Пліснеськ», що в ці дні величаво виглядає в урочистому вбранні від золотавої осені, маленькі мандрівники мали нагоду почути від директора установи Володимира Шелепа цікаві історії із життя-буття та боротьби наших пращурів-язичників, які тут проживали у 7-13 сторіччях. Діти оглянули оборонні вали городища та побували на курганному своєрідному некрополі, де похоронені дружинники Володимира Великого, й почути історію про Підгорецький монастир ЧСВВ.

Після екскурсійної програми, у часі невеликого перепочинку та смачного обіду, еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели для дітей екологічну вікторину із загадками. Найактивніші діти, переможці еко-вікторини, отримали призи від природоохоронної установи.

У післяобідню пору, сповнені приємних вражень від спілкування із живою природою та оглядин архітектурних, сакральних і фортифікаційних споруд, маленькі мандрівники повернулися до своїх домівок.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест